O jaskyniach z Európy

Španielsko - Jaskyňa Altamira

Cueva Altamira bola ľudom známa od roku1868, kedy došlo k odkrytiu jej vchodu pri odstreloch v blízkom kameňolome. Avšak až v roku 1879 Marcelino Sanz de Sautuola s dcérou Máriou objavili hlbšie v jaskyni slávny strop, na ktorom sa nachádzajú prehistorické maľby...

Kategória: Jaskyne v Európe

Michal Uriča, 17.9.2009

Rakúsko - Hohe Wand - Jaskyňa Einhornhöhle

Prvý augustový víkend sme sa s partiou vybrali do Rakúska, presnejšie do oblasti Hohe Wand. Primárne našim cieľom bolo absolvovať niekoľko zaistených ciest, ktoré sú označované i ako klettersteigy či via ferraty.

Kategória: Jaskyne v Európe

Michal Uriča, 11.8.2008

Španielsko - Jaskyňa Cueva de Nerja

Prichádzame ku jaskyni a auto parkujeme na priestrannom parkovisku pod prístreškom. Skôr ako pri jaskyni si pripadám ako pri vchode do zábavného parku. Obrovské parkovisko, gift shop, parádne toalety, reštaurácia a kaviareň, všetko na vysokej úrovni.

Kategória: Jaskyne v Európe

Michal Uriča, 21.7.2008

Salamander Trail Camp

Salamander Trail Camp je bežecký kemp nielen pre trail bežcov. Svoje vedomosti nám odovzdá skúsený trailový bežec Marian Kamendy. V nádhernom prostredí Štiavnických vrchov si ukážeme techniku behu, budeme sa venovať aktívnej regenerácii, silovému tréningu či nácviku agility. Ubytovanie je zabezpečené v novom penzióné Antošíkov majer, ktorý leží na samote, uprostred prírody a poskytne nám skvelé zázemie na tréning, ale i duševný relax.
Salamander Trail Camp
Facebook profil
Instagram profil

Sport-Outdoor.sk

Počasie Meteo.sk

Predpoved pocasia :: www.meteo.sk

Partneri