Cestopisy z Čiech

Jindřichohradecká úzkokoľajka

Začiatkom septembra sme sa vydali na návštevu ku našim západným susedom za rieku Moravu. Našim cieľom bol tentokrát prírodný park Česká Kanada. Ako mužovi – stále chlapcovi mi z výletu azda najviac učarovala Jindřichohradecká úzkokoľajná železnička.

Kategória: Cestopisy z Čiech

Michal Uriča, 1.1.2011

Pár dní v Saskom Švajčiarsku

Kto videl niektorý z dokumentárnych filmov alebo len fotky na internete z tejto oblasti a má srdce turistu, muselo ho to naštartovať a navnadiť za poznaním tohto neuveriteľne malebného kraja.

Kategória: Cestopisy z Čiech

Igor Paško, 10.10.2009

Tajomstvá Česka

Pred rokom som sa rozhodol pre poznávací okruh u susedov. Vynechal som Prahu a sústredil som sa na skalné mestá, kúpele a mestečká, prírodné atrakcie, hrady, zámky a kláštory.

Kategória: Cestopisy z Čiech

Igor Paško, 8.6.2009

Salamander Trail Camp

Salamander Trail Camp je bežecký kemp nielen pre trail bežcov. Svoje vedomosti nám odovzdá skúsený trailový bežec Marian Kamendy. V nádhernom prostredí Štiavnických vrchov si ukážeme techniku behu, budeme sa venovať aktívnej regenerácii, silovému tréningu či nácviku agility. Ubytovanie je zabezpečené v novom penzióné Antošíkov majer, ktorý leží na samote, uprostred prírody a poskytne nám skvelé zázemie na tréning, ale i duševný relax.
Salamander Trail Camp
Facebook profil
Instagram profil

Sport-Outdoor.sk

Počasie Meteo.sk

Predpoved pocasia :: www.meteo.sk

Partneri